PEAKONTOR

    • Eesti

    • Shishi AS
    • Peetri 3
    • 10415, Tallinn
    • Harjumaa
    • Eesti
    • +372 60 91 077
    • shishi@shishi.ee
    • shop - showroom - outlet -
    • Esmaspäev 10:00 - 18:00
    • Teisipäev 10:00 - 18:00
    • Kolmapäev 10:00 - 18:00
    • Neljapäev 10:00 - 19:00
    • Reede 10:00 - 18:00
    • Laupäev 11:00 - 17:00
    • Pühapäev
    Mart Haber tegevjuht, disainer, asutaja mart@shishi.ee +372 6091007
    Taivo Piller disainer, eriprojektid, asutaja taivo@shishi.ee +372 6091007
    Linda Johnsen disainer, asutaja linda@shishi.no +47 917 85 803
    Annika Klemmer juhatuse assistent annika@shishi.ee +372 58331857
    Kai Põder raamatupidaja kai@shishi.ee +372 59187111
    Aron Pirs reklaam, IT aron@shishi.ee +372 59187111
    Kätlin Ulla Norra müügijuht ulla@shishi.ee +372 53059906
    Anna Shevtshenko müügijuht prantsuskeelne anna@shishi.ee +372 59189508
    Madli Loewe müügijuht ingliskeelne madli@shishi.ee +358 505896720
    Kätlin Birkenheyer müügijuht saksakeelne katlin@shishi.ee +49(0)17624616019
    Kadi Veldi müügijuht itaaliakeelne kadi@shishi.ee +372 528 39 38
    Egert Rosenberg kontori juhataja egert@shishi.ee +372 53226223
    Mehis Nõmmik eriprojektid mehis@shishi.ee +372 53486800
    Aule Andresson dekoratsioonide juht, florist aule@shishi.ee +372 53333801
    Reesi Lille Eesti jaemüügi juht, florist reesi@shishi.ee +372 53329100
    Ljudmilla Grigorjeva müügijuht venekeelne, florist ljudmilla@shishi.ee +372 53001292
    Vaido Vildek laojuhataja vaido@shishi.ee +372 53099331
    Günther Melotskov dekoratsioonide assistent, ladu gunther@shishi.ee +372 5284307
    Silver Tiks kvaliteedikontroll, ladu silver@shishi.ee +372 53477241
    Maario Urb autojuht, ladu maario@shishi.ee +372 53490465
    Saima Truumaa tehasepoe juhataja ladu@shishi.ee +372 5537297
    Kadri Kristlepp‎ tehasepoe juhataja kadri@shishi.ee +372 5080717

MÜÜK

    • Norra

    • Shishi Norra
    • Karenslyst alle 18d
    • 0278, Oslo
    • Norra
    • + 47 22 55 35 80
    • shishi@shishi.no
    • Läti

    • Shishi Läti
    • Terbatas 50
    • LV-1011, Riga
    • Läti
    • +371 67 38 54 78
    • shishi@shishi.lv
    • www.facebook.com/shishi.riga
    Janis Busevics Disainer, Poe juhataja +37129112765
    • Leedu

    • Shishi Leedu
    • Meistru 8 A
    • S. Dariaus ir S. Girėno 25
    • 02189, Vilnius
    • Leedu
    • +370 5 2152099
    • shishi@shishi.lt
    Irena Ramanauskaitė +370 687 14672
    • United States

    • SHISHI US, LLC
    • AmericasMart Blg 1, 240 Peachtree Street. NW
    • Showroom 16-E-4
    • GA 30303, Atlanta
    • United States
    Iiris Haggi HEAD OF SALES AND OPERATIONS iiris@shishi.ee +1 (310) 254-6684

MÜÜGI ESINDAJAD

    • Venemaa

    • IP Khromova G.S.
    • Dmitrovskoe shosse, d. 100, str.2, Torgovyy Tsentr Nord Khaus
    • ,
    • Venemaa
    • +7(495) 728-58-05, +7(495) 210-00-65, +7 903 1459011, +7 903 6299695
    • shishi@shishi-rus.ru
    • Soome

    • S&R Luhtala
    • Soome
    • +358 405705718
    • sari.luhtala@s-rluhtala.fi