Shishi on Norra-Eesti ühisettevõte, mille asutasid 1998. aastal Linda Johnsen, Lilli Bendriss, Taivo Piller ja Mart Haber. Sõpruskond seadis eesmärgiks luua rahvusvaheline bränd, mis pakuks värskeid ja huvitavaid  sisekujunduse ideid.

Nimi Shishi valiti pilkupüüdva väljanägemise pärast, tähenduse tahtsid omanikud sellele ise luua. Algselt oli põhirõhk enda loodud vaasidel ja kunstlilledel, sest nii Linda Johnsen kui Taivo Piller on rahvusvaheliselt tunnustatud floristid, oma riikide mitmekordsed meistrid ja esindajad nii Euroopa ulatuses kui ka maailmameistrivõistlustel. Mõlemad on kuulunud ka rahvusvaheliste võistluste žüriidesse.

Shishil tuleb igal aastal välja kaks kollektsiooni: üks kevad/suvehooajaks ja teine sügis/talvehooajaks. Kollektsioonidesse kuuluvad vaasid, kunstlilled ja -puud, küünlajalad, küünlad, lillepotiümbrised ja suur hulk jõulutooteid. Kollektsioonide loomisel on silmas peetud terviklikkust, sest kokkusobivate esemete seast on kliendil lihtsam valida.

Shishi Norra tütarfirma kuulus 2005. ja 2006. aastal sealse ärilehe Dagens Næringsliv gasell-ettevõtete nimekirja. Shishi AS oli Eestis Ernst & Youngi korraldatud aasta ettevõtja konkursi üks viiest finalistist. Peale Norra ja Eesti on Shishil esindused ka Lätis ja Leedus. 2011. aastast saadik on Shishi osalenud Frankfurdi messidel Christmasworld, Ambiente ja Tendence ning Pariisi messil Maison et Objet.

Shishi tooted on saadaval parimates Tokyo, Londoni, Pariisi, Rooma, Berliini ja Kopenhaageni kaubamajades ning disaini- ja lillepoodides kõikjal Euroopas. Shishi tooteid eksporditakse üle maailma.