PAGRINDINIS BIURAS

    • Estija

    • Shishi AS - Shishi house in Noblessner
    • Peetri 3
    • 10415, Tallinn
    • Harjumaa
    • Estija
    • +372 60 91 077
    • shishi@shishi.ee
    • shop - showroom - outlet -
    • Monday 10:00 - 18:00
    • Tuesday 10:00 - 18:00
    • Wednesday 10:00 - 18:00
    • Thursday 10:00 - 19:00
    • Friday 10:00 - 18:00
    • Saturday 11:00 - 17:00
    • Sunday
    Mart Haber vykdomasis vadovas, dizaineris, steigėjas mart@shishi.ee +372 6091007
    Taivo Piller dizaineris, specialieji projektai, steigėjas taivo@shishi.ee +372 6091007
    Linda Johnsen dizainerė, steigėja linda@shishi.no +47 917 85 803
    Annika Klemmer valdybos asistentė annika@shishi.ee +372 58331857
    Kai Põder buhalterė viive@shishi.ee +372 59187111
    Aron Pirs reklama, IT aron@shishi.ee +372 59187111
    Kätlin Ulla Pardavimų vadovė Norvegijoje ulla@shishi.ee +372 53059906
    Anna Shevtshenko Pardavimų vadovas Prancūzijoje anna@shishi.ee +372 59189508
    Madli Loewe Pardavimų vadovė Anglijoje madli@shishi.ee +358 505896720
    Kätlin Birkenheyer Pardavimų vadovė Vokietijoje katlin@shishi.ee +49(0)17624616019
    Kadi Veldi Italian sales manager kadi@shishi.ee +372 528 39 38
    Egert Rosenberg biuro vadovas egert@shishi.ee +372 53226223
    Mehis Nõmmik specialieji projektai mehis@shishi.ee +372 53486800
    Aule Andresson dekoracijų vadovė, floristė aule@shishi.ee +372 53333801
    Reesi Lille mažmeninės prekybos Estijoje vadovė, floristė reesi@shishi.ee +372 53329100
    Ljudmilla Grigorjeva floristė ljudmilla@shishi.ee +372 53001292
    Vaido Vildek sandėlio vadovas vaido@shishi.ee +372 53099331
    Günther Melotskov dekoracijų asistentas, sandėlis gunther@shishi.ee +372 5284307
    Silver Tiks kokybės kontrolė, sandėlis silver@shishi.ee +372 53477241
    Saima Truumaa fabriko parduotuvės vadovė ladu@shishi.ee +372 5537297
    Kati Lõhmus factory shop manager kati@shishi.ee +372 5080717
    Helena Jõers helena@shishi.ee +372 53226223
    Mariin Tilk mariin@shishi.ee +372 53226223

PREKYBA

    • Norvegija

    • Shishi Norvegija
    • Karenslyst alle 18
    • 0278, Oslo
    • Norvegija
    • + 47 22 55 35 80
    • shishi@shishi.no
    • Lietuva

    • Shishi Lietuva
    • Meistru 8 A
    • S. Dariaus ir S. Girėno 25
    • 02189, Vilnius
    • Lietuva
    • +370 5 2152099
    • shishi@shishi.lt
    Irena Ramanauskaitė +370 687 14672
    • United States

    • SHISHI US, LLC
    • AmericasMart Blg 1, 240 Peachtree Street. NW
    • Showroom 16-E-4
    • GA 30303, Atlanta
    • United States
    Iiris Haggi HEAD OF SALES AND OPERATIONS iiris@shishi.ee +1 (310) 254-6684

ATSTOVAI

    • Rusija

    • IP Luzhbina T.A.
    • Dmitrovskoe shosse, d. 100, str.2, Torgovyy Tsentr Nord Khaus
    • ,
    • Rusija
    • +7(495) 728-58-05, +7(495) 210-00-65
    • shishi@shishi-rus.ru
    • Suomija

    • S&R Luhtala
    • Suomija
    • +358 405705718
    • sari.luhtala@s-rluhtala.fi