HEADOFFICE

    • Estonia

    • Shishi AS
    • Astri tee 2A
    • 74001, Viimsi
    • Harjumaa
    • Estonia
    • +372 60 91 077
    • shishi@shishi.ee
    • Monday 9:00 - 17:00
    • Tuesday 9:00 - 17:00
    • Wednesday 9:00 - 17:00
    • Thursday 9:00 - 19:00
    • Friday 9:00 - 17:00
    • Saturday
    • Sunday
    • Outlet: Rohuneeme tee 1/17 Viimsi.
    • Avatud: teisipäev, kolmapäev, reede 09.00 - 17.00, neljapäev 09.00 - 19.00, laupäev 10.00 - 16.00
    Mart Haber CEO, designer, founder mart@shishi.ee +372 6091007
    Taivo Piller designer, special projects, founder taivo@shishi.ee +372 6091017
    Linda Johnsen designer, founder linda@shishi.no +47 917 85 803
    Annika Klemmer administrative assistant annika@shishi.ee +372 6091007
    Kai Põder accountant kai@shishi.ee +372 6091007
    Aron Pirs publicity, IT aron@shishi.ee +372 6091017
    Kätlin Ulla Norway sales manager ulla@shishi.ee +372 53059906
    Indrek Tark French sales manager indrek@shishi.ee +372 59189508
    Diana Prees English sales manager diana@shishi.ee +372 59 187 111
    Madli Loewe English sales manager madli@shishi.ee +358 505896720
    Kätlin Birkenheyer German sales manager katlin@shishi.ee +49(0)17624616019
    Kadi Veldi Italian sales manager kadi@shishi.ee +372 528 39 38
    Egert Rosenberg office manager egert@shishi.ee +372 6091077
    Mehis Nõmmik special projects mehis@shishi.ee +372 6091077
    Aule Andresson decorations manager, florist aule@shishi.ee +372 6091077
    Reesi Lille Estonian retail manager, florist reesi@shishi.ee +372 6091077
    Tuuli Luiga florist tuuli@shishi.ee +372 6091077
    Ljudmilla Grigorjeva Russian sales manager, florist ljudmilla@shishi.ee +372 6091077
    Vaido Vildek stock manager vaido@shishi.ee
    Günther Melotskov decorations assistant, stock gunther@shishi.ee
    Silver Tiks quality control, stock silver@shishi.ee
    Maario Urb driver, stock maario@shishi.ee
    Saima Truumaa factory shop manager ladu@shishi.ee +372 5537297

SALES

    • Norway

    • Shishi Norway
    • Karenslyst alle 18
    • 0278, Oslo
    • Norway
    • + 47 22 55 35 80
    • shishi@shishi.no
    • Latvia

    • Shishi Latvia
    • Terbatas 50
    • LV-1011, Riga
    • Latvia
    • +371 67 38 54 78
    • shishi@shishi.lv
    • www.facebook.com/shishi.riga
    Janis Busevics Designer, Shop manager +37129112765
    • Lithuania

    • Shishi Lithuania
    • UAB "Interjeras ir gėlės"
    • S. Dariaus ir S. Girėno 25
    • 02189, Vilnius
    • Lithuania
    • +370 5 2152099
    • shishi@shishi.lt
    Irena Ramanauskaitė +370 687 14672

AGENTS

    • Russia

    • IP Khromova G.S.
    • Dmitrovskoe shosse, d. 100, str.2, Torgovyy Tsentr Nord Khaus
    • ,
    • Russia
    • +7(495) 728-58-05, +7(495) 210-00-65, +7 903 1459011, +7 903 6299695
    • shishi@shishi-rus.ru
    • Finland

    • S&R Luhtala
    • Finland
    • +358 405705718
    • sari.luhtala@s-rluhtala.fi